Telif ve Tescil Hakları;

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. 3-D Bilişim A.Ş. kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

Internet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. 3-D,- markası ve logosu ve 3-D,- tarafından üretilen tüm ürünler ile ilgili tüm haklar 3-D Bilişim A.Ş.'ye aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan grafik, video ve metin vs. 3-D Bilişim A.Ş. 'nin izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.


Kişisel Verilerin Alınması ve Kullanılması

Kişisel veriler, yalnızca kişinin kendisi tarafından, örneğin İş başvurusu için verildiği taktirde alınmaktadır. Bu bilgilerin tarafımıza ulaştırılması sırasında üçüncü kişilerin eline geçmesinden 3-D Bilişim A.Ş. sorumlu tutulamaz. 3-D Bilişim A.Ş. gerektiğinde İnternet sayfalarına giriş kayıtlarını kaydedebilir.

3-D Bilişim A.Ş. İnternet üzerinden gelen tekliflerinde, bilgisayarınıza "Cookies" ("Çerezler") yerleştirebilir. Bu sayede gelen bilgiler, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar çerçevesinde, sadece sizin ihtiyacınıza hitap edebilmek ve size uygun olacak sayfa düzenlemesi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır.

Kişisel veriler ile ilgili sorularınız e-mail ile gönderiniz: info@3-d.com.tr

 

Site kullanım koşulları  |   Gizlilik   |   Site Haritası   |   FAQ   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları   |   RSS   |   
Copyright 2017 3-D Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | 3-D Bilişim Teknolojileri A.Ş. Bir Merit Grup Şirketidir.

Merit Grup Şirketleri

Merit Telekom 3-D Bilişim Most Modern Süt Teknolojileri DVA Telconet Merlin Yazılım