3-D Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1998’de kurulan 3-D Bilişim Teknolojileri Danışmanlık ve Teknik Servis A.Ş. Merit Grup bünyesinde hizmet veren ses kayıt, iş zekası, katma değerli yazılım ve çözüm satışı yapan alanında lider bir teknoloji firmasıdır.

3-D Bilişim , kategorisinde dünya lideri olan çözümlerle, başta çağrı merkezleri ve bankalar olmak üzere sigorta firmalarına, aracı kurumlara kamu ve özel sektörde hizmet vermektedir.

3-D Bilişim , SES KAYIT ve TRADING ÇÖZÜMLERİ konusunda Türkiye’nin en geniş ve deneyimli kadrosuna sahiptir.

Türkiye’de faaliyet gösteren bankacılık çağrı merkezlerinin, banka hazine bölümlerinin hemen hepsi 3-D Bilişim tarafından sağlanan çözümleri kullanmaktadır.

3-D Bilişim , AUDIO ANALYTICS, NETWORK ANALYSIS, FRAUD and FINANCIAL CRIME ANALYTICS çözümleriyle de çağrı merkezi ve finansal kuruluşlara katma değerli yazılım satışında liderlik yapmaktadır.

3-D Bilişim , iş zekası çözümleri, back office optimizasyonu ve müşteri geri bildirimi çözümleriyle iş süreçlerinin iyileştirilmesi, verimliliğin arttırılması konusunda kurumsal yazılımlar sağlamaktadır.

Amacımız

Mevcut müşterilerimizi, sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesi ile sadık birer iş ortağı haline getirmek; oluşan yeni ihtiyaçları ve Dünya’daki gelişmeleri yakından takip etmek; oluşturduğumuz mevcut memnuniyetin ve çözümlerimizin rekabetçi gücünü kullanarak, daha çok firmanın doğru teknolojiye yatırım yapmasını ve her an ihtiyacı olduğu desteği alabilmesini sağlamaktır.

Hedefimiz

Katma değerli iş yazılımları, iş zekası, iş gücü optimzasyonu alanında çözümler üreten, iş danışmanlığı veren sektöründe aranan, Türkiye’nin lider firmaları ile çalışan bir iş ortağı olabilmek.

 

Haberler

 • 10.11.2014 10:37:30

  Qmatic Great Experience 2014
  Qmatic Great Experience 2014 etkinliği 30 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında 48 ülkeden 205 katılımcı ile İstanbulda gerçekleştirildi.

 • 26.04.2012 15:47:52

  3-D Bilisim, EMC'nin çözüm ortağı oldu
  Ses ve Görüntü arşivlemesinde uzun yıllardır EMC ürün ailesinden Centera çözümlerini finans kuruluşlarına öneren 3-D Bilişim, katma değerli çözüm sunma stratejisi içinde EMC çözümlerini de NICE çözümleriyle beraber projelendirme imkanına kavuştu.

 • 29.03.2012 15:47:44

  3-D Bilisim, NICE'ın PLATINIUM iş ortağı oldu.
  1998'den bu yana NICE Systems'ın Türkiye'deki TEK yetkili iş ortağı olan 3-D Bilişim, son yıllarda yaptığı katma değerli projeler ve aldığı sertifikasyonlarla en üst düzey iş ortağı oldu. 3-D Bilişim, tüm EMEA Bölgesinde Platinium sertifikasına sahip 15. iş ortağı olarak ödüllendirildi.


Site kullanım koşulları  |   Gizlilik   |   Site Haritası   |   FAQ   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları   |   RSS   |   
Copyright 2017 3-D Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | 3-D Bilişim Teknolojileri A.Ş. Bir Merit Grup Şirketidir.

Merit Grup Şirketleri

Merit Telekom 3-D Bilişim Most Modern Süt Teknolojileri DVA Telconet Merlin Yazılım