Hakkımızda

1998’de kurulan 3-D Bilişim Teknolojileri Danışmanlık ve Teknik Servis A.Ş. Merit Grup bünyesinde hizmet veren ses kayıt, iş zekası, katma değerli yazılım ve çözüm satışı yapan alanında lider bir teknoloji firmasıdır.

3-D Bilişim , kategorisinde dünya lideri olan çözümlerle, başta çağrı merkezleri ve bankalar olmak üzere sigorta firmalarına, aracı kurumlara kamu ve özel sektörde hizmet vermektedir.

3-D Bilişim , Çağrı Merkezi ve Trading Çözümleri konusunda Türkiye’nin en geniş ve deneyimli kadrosuna sahiptir.

Türkiye’de faaliyet gösteren bankacılık çağrı merkezlerinin, banka hazine bölümlerinin hemen hepsi 3-D Bilişim tarafından sağlanan çözümleri kullanmaktadır.

3-D Bilişim , Ses ve Ekran Kayıt, Kalite ve Performans Yönetimi, İş Gücü Yönetimi, Ses İmzası, Ses Analizi, Dolandırıcılık ve Finansal Suç Analizleri çözümleriyle de çağrı merkezi ve finansal kuruluşlara katma değerli yazılım satışında liderlik yapmaktadır.

3-D Bilişim , iş zekası çözümleri, back office optimizasyonu ve müşteri geri bildirimi çözümleriyle iş süreçlerinin iyileştirilmesi, verimliliğin arttırılması konusunda kurumsal yazılımlar sağlamaktadır.

7/24 Destek